Як вибрати розмір обіднього столу? Вибір правильного обіднього столу – справа непроста, а правильне визначення розмірів – тим більше. Багато з вас, ймовірно, вже зрозуміли це, а тим, кому ще належить це зробити, знадобляться наступні поради.

Ідеальний обідній стіл

Для кожного з нас по-різному. У нас різні потреби, можливості, смаки та інтер’єри.

Як вибрати розмір столу?

Перш ніж вибрати відповідний розмір столу, варто також звернути увагу на матеріал, з якого він зроблений. Кращим вибором для столу будуть тверді породи дерева, стійкі до пошкоджень. Якщо ви ще не знаєте, яке дерево вибрати для столу, ви можете прочитати більше в нашій попередній статті: яке дерево вибрати для столу?

Як вибрати розмір столу?

 

Добре підібраний, гідний стіл-це чималі витрати, але якщо врахувати, що він буде служити нам багато-багато років, то питання виглядає трохи інакше. Якщо ми правильно доглядаємо за ним, нам не доведеться турбуватися про те, що через рік або два нам знадобиться новий. Якщо ви шукаєте інформацію про те, як доглядати за дерев’яними меблями, обов’язково Подивіться нашу попередню статтю: Як доглядати за дерев’яними меблями?

Як вибрати розмір столу?

Скільки місця для однієї людини за столом?

Перш ніж остаточно вирішити, які розміри повинен мати наш стіл, слід подумати, скільки людина буде сидіти за ним кожен день або у свята, і як зробити так, щоб вони відчували себе комфортно.
Мінімальна довжина стільниці для однієї людини становить 60 см, щоб йому було зручно приймати їжу за столом. Однак якщо у вас є місце для більш просторого столу, краще виділити 70 см для однієї людини.

Щоб накрити стіл для однієї людини, нам необхідно не менше 40 см глибини стільниці. Також пам’ятайте, що в центрі стільниці має бути місце для сервірування.

Вас также может заинтересовать:   Как подбирать сверло

Довжина столу

Довжина столу, яку ми повинні вибрати, залежить від того, скільки людина буде сидіти за столом одночасно і чи розглядаємо ми сидіння зверху столу. Також важливо, в кімнаті якого розміру ми хочемо розмістити стіл. Ви абсолютно точно не повинні забувати про це питання. Якщо поставити стіл розміром 150 см у великій, просторій кімнаті, він повністю зникне і буде виглядати непропорційно. З іншого боку, занадто великий стіл буде перевантажувати маленький інтер’єр, захаращувати його і, крім того, його справжня краса не буде видно.
Якщо ваша їдальня або кухня невелика, розсувний стіл часто є зручним і практичним рішенням.

Ширина столу

Якщо припустити, що для сервірування столу для однієї людини нам потрібно 40 см, то стільниця шириною 80 см – це мінімум. Стандартна ширина столів становить 90 см, але якщо ви можете дозволити собі стіл шириною в метр, не варто сумніватися, особливо якщо ви любите влаштовувати вечірки і запрошувати гостей.
Велика ширина столу означає більше комфорту для людей, що сидять один навпроти одного, і більше місця для підносів з посудом.

Висота столу

Висота столів варіюється від 76 см до 80 см. у випадку з висотою важливим критерієм відбору є зростання:

  • висота стільців
  • наша висота

Якщо ви не найнижча людина, ви можете дозволити собі стіл висотою 78 см або 80 см.це дозволить нам зручно сидіти за столом і не напружувати хребет, тому що нам просто не доведеться горбитися. Для людей середнього зросту оптимальною висотою буде 76 см.

matradoisik76