Трактор-це незамінне ТЗ на кожному господарстві-складно собі уявити ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО без даної машини. Які найпоширеніші типи тракторів? Які марки домінують на вторинному ринку? На що необхідно дивитися під час покупки вживаного трактора?

Сільськогосподарський трактор, досить відомий як трактор, собою являє ТЗ, яке призначене для польових і фермерських робіт. Трактори замінили тяглових тварин, наприклад як коні або воли. Трактори також застосовуються для живлення машин, які не мають своїх двигунів. Це реально за допомогою відбору потужності. А якщо вас цікавить покупка хорошого трактора, рекомендуємо відвідати сайт tractorid.com

Таким чином, можна приводити в рух машини такого типу, як культиватори, боронки, косарки, прес-підбирачі соломи, обприскувачі і розкидачі добрив. Машини та обладнання зазвичай встановлюються за допомогою триточкової навішування, тобто важільної системи, що дозволяє повісити обладнання на гідравлічній навішуванні. Це дає можливість піднімати знаряддя для перевезення і опускати їх в ході роботи в полі.

Триточкова навішування за замовчуванням розташована ззаду трактора, але може навішуватися і в передній частині – це розширює область використання сільськогосподарського трактора. Плуг або Підмітальна машина, наприклад, можуть бути встановлені в передній частині.

Типи і види сільськогосподарських тракторів, або який трактор підібрати для вашого господарства

Багатосторонність і пристосовність до роботи у важкопрохідній місцевості роблять Трактори придатними для застосування поза сільськогосподарського сектора – для земляних, садових, лісових і робіт пов’язаних з ремонтом. Трактори також постійно застосовуються муніципальними компаніями, що відповідають за підтримку правопорядку в містах і догляд за насадженнями зелені.

Види сільськогосподарських тракторів

Трактори можна розділити на кілька типів – головним критерієм вважається тип застосовуваної ходової частини. Найпопулярніші колісні трактори з постійним приводом заднього моста – 2 WD. Потужність двигунів, встановлених на тракторах даного типу, може досягати 310 к.с. Популярність тракторів даного типу викликана, в першу чергу, їх багатофункціональністю. На ринку представлені також колісні трактори з фіксованим приводом двох осей – 4WD і системою рульового управління. Двигуни даних типів тракторів володіють більшою потужністю-до 600 кінських сил.

Точно менш популярним типом є гусеничні трактори-замість колісної системи для пересування застосовується гусенична система. Трактори даного типу застосовуються, в першу чергу, для роботи на надзвичайно важких грунтах – на важких і болотистих грунтах. Гусениці дають можливість зробити більший розподіл ваги-внаслідок чого такі трактори здатні справлятися з умовами, в яких колісні трактори можуть застрягти в болоті. Четверта група-напівгусеничні Трактори. Вони собою являють комбінацію колісних і гусеничних тракторів. Гусенична система в тракторах даного типу, в основному, ставиться на тильну вісь.

Типи і види сільськогосподарських тракторів, або який трактор підібрати для вашого господарства

Найпоширеніші Трактори на вторинному ринку

Купівля нового сільськогосподарського трактора може бути серйозною статтею витрат. Завдяки цьому старі Трактори найбільш популярні. На нашому сайті, в розділі з вживаною сільськогосподарською технікою, ви зможете знайти кілька тисяч оголошень про продаж тракторів. Нижче ми хочемо представити торгові марки, які користуються найбільшим визнанням серед наших клієнтів.

Вас также может заинтересовать:   Хорошее, плохое и ужасное в Nintendo Switch Online

Типи і види сільськогосподарських тракторів, або який трактор підібрати для вашого господарства

Трактори ” Джон Дір

Безумовно, найбільш відомими тракторами на ринку вживаних машин вважаються сільськогосподарські трактори John Deere. John Deere-компанія з Америки, яка більше 150 років займається виробництвом сільськогосподарських ТЗ і машин. Компанія представлена більш ніж в 30 країнах світу і вважається одним з дуже шанованих постачальників техніки для сільського господарства. Крім тракторів компанія пропонує комбайни, Кормозбиральні комбайни, прес-підбирачі та обприскувачі. Характерний логотип марки з стрибаючим оленем вважається гарантією дуже високої якості для користувачів. Трактори “Джон Дір” надійні і універсальні. Найпоширеніші Трактори даної марки можна порахувати за моделями: 6210, 6215, 6155.

Трактори Нової Голландії

Другим за популярністю виробником тракторів вважається Нова Голландія. Ця компанія з Америки заснована була в 1895 році і в наш час вважається частиною міжнародної групи FIAT. Нова Голландія займається виробництвом тракторів і комбайнів. Сельскохоз машини даної марки застосовуються фактично по всьому світу. Їх популярність не випадкова-Трактори Нової Голландії можуть впоратися навіть з дуже непростими Умовами. У списку оголошень, доступних на нашому майданчику, ви зможете знайти великий вибір вживаних сільськогосподарських тракторів даної марки – також моделі New Holland T7.270, New Holland T7.210 і New Holland T7.220.

Трактори Массі Фергюсон

Ще один гідний уваги виробник тракторів-Массі Фергюсон. Цей канадсько-американський концерн поставляє сільгосптехніку, яка відома власною надійністю і міцністю. Старі Трактори даної марки забезпечують безпечну і продуктивну роботу в польових умовах. Додатковим плюсом вважається багатозадачність таких автомобілів. Найбільш продаваними тракторами на нашому майданчику вважаються моделі Massey Ferguson 7718, Massey Ferguson 7624 і Massey Ferguson 6480.

 

Топ 9 українських виробників тракторів

matradoisik76