“Інформаційні технології” – досить рідкісний профіль навчання для московських шкіл. Старшокласники, які надходять в освітні установи даного профілю, повинні спочатку справедливо оцінити власні сили. Крім інформатики у всіх школах глибоко вивчаються математика і фізика, а обсяг дисциплін IT-блоку можна порівняти з першим курсом профільних вузів. Нестандартні IT-дисципліни вимагають від учнів початкової школи постійної концентрації уваги, переробки значного обсягу інформації, а також глобальної самостійної роботи в школі і вдома, чималу частину дня вони проводять за комп’ютером.

Така розумова і фізнавантаження під силу лише для захоплених комп’ютером і програмуванням хлопців. Зате по-справжньому мотивовані учні отримують в профільній школі можливість придбати базу знань, розвинути власні навички, створити перші свої продукти під управлінням викладачів і в компанії однолітків зі схожими інтересами.

Вчитися як життєвий стиль

Наш світ змінюється настільки дуже швидко, що ми не знаємо, яким він буде через рік або п’ять. Гнучкість і здатність до змін стають одними з досить значних якостей людської особистості. А як бути таким, якщо ти не вмієш вчитися? IT-можливо, найбільш гнучка і швидко розвивається галузь. Вона як ніяка інша дає розуміння багатьох принципів. Основний з них — lifelong learning (навчання протягом усього життя) — в собі несе здатність легко змінюватися, освоювати нове, встановлювати його в структуру вже наявних знань, бачити зв’язки і внутрішню логіку.

Якісно побудований процес мотивованого навчання

Так як IT-освіта вважається додатковим, то, для того, щоб діти ходили на заняття, засвоювали знання і показували результати, процес навчання повинен бути цікавим, мотивуючим і надихаючим. Тому заняття будуються за дуже сучасними принципами, де мотивація йде попереду навчання. Тут дитина може підбирати те, чому бажає вчитися зараз, потім ставити собі завдання, і лише потім йому дають інструменти, завдяки яким він це робить.

Чому необхідно віддати власну дитину в IT-ліцей

Класні вихователі

Дитина опиняється в обстановці молодих успішних фахівців-практиків. Людей, які люблять власну професію, активних і цікавих, які легко і з радістю розповідають, як створити власний сайт, як написати гру для мобільного, або, припустимо, чому цей додаток працює саме так само і для нього необхідний ця мова, а інший додаток має іншу мету, і тому для його створення застосовується інша мова. І ці переваги е у ліцеї якщо перейти за посиланням https://mainschool.ua/lyceum/ru.

Вас также может заинтересовать:   Деревянные доски для пола - как подобрать правильную породу дерева?

Високооплачувана і популярна спеціальність

Ви знаєте хоч одну сучасну і успішну компанію, якій не буде потрібно IT-фахівець? І ми не знаємо. Просто, однак навіть найменший бізнес навряд чи обійдеться без сайту і сисадміну. Що вже говорити про тих, хто бажає налагодити доставку, впровадити ШІ, чат-ботів або взагалі автоматизувати всі процеси. І ось тоді на допомогу приходять вони-IT-фахівці.

IT-сфера досить велика, професій в ній багато. Можна абсолютно чесно сказати, що фактично кожен здатний знайти напрямок, в якому зможе себе застосувати. Крім того, дефіцит програмістів у світі зберігатиметься ще занадто довго. Це означає, що в подальшому Ваша дитина не залишиться без роботи, а якщо йому набридне одне IT-напрямок, він зможе осягнути нове. Йому також не потрібно буде місяцями шукати нове місце, так як компанії регулярно знаходяться в пошуках і переманюють до себе кращих фахівців.

Вивчення програмування і робота над своїми проектами відкриває дітям сучасні можливості для самовираження і творчості.

Корисні і популярні в сьогоднішньому світі навички дозволять дитині відчувати себе новатором, активним учасником і творцем, а не пасивним споживачем.

Всі викладачі школи-провідні фахівці IT-компаній та досвідчені підприємці. Вони допоможуть дитині відкрити потенціал, навчать його не боятися генерувати ідеї і здійснювати їх в життя.

На заняттях програмуванням дитина вивчає основи найбільш перспективних і поширених професій в області IT. Це запорука успішної кар’єри в майбутньому.

Чому необхідно віддати власну дитину в IT-ліцей
matradoisik76