Чим гібридні нігті відрізняються від гелевих і акрилових?

Гібриди — найпопулярніший вид манікюру, але ми також можемо зробити гелевий і акриловий манікюр у салоні або навіть удома. Чим гібридні нігті відрізняються від гелевих і акрилових? Познайомтеся з нашим коротким керівництвом з укладання нігтів.

Гібридний манікюр — може зробити кожен

Гібридний манікюр від KODI PROFESSIONAL — це дуже довговічний варіант укладання нігтів, який обирають все більше і більше жінок. Його чудова багатосторонність і можливість створення найкращих прикрас, які, безумовно, можна назвати мистецтвом, зачарували дам у всьому світі. Надзвичайно вагомою особливістю гібридного манікюру вважається дуже звичайне нанесення. Гібридний лак наноситься так само, як і звичайний лак для нігтів. Потрібно підкреслити, що у нас є більше часу для коригування нігтів, оскільки лак сохне лише після полімеризації ультрафіолетовою, світлодіодним або CCFL-лампою. для того, щоб гібридний манікюр протримався довше, пластину нігтя слід правильно підготувати, іншими словами, злегка поматіровать полірувальним блоком. Виключно після цього нанесіть каучукову базу, гібридну базу або базу білдер, один з гібридних лаків і потім гібридне верхнє покриття. Гібридне укладання робиться на справжній пластині, а завдяки сучасним засобам для манікюру нігті стають міцнішими — перестають розшаровуватися і ламатися. Гібридний манікюр може зробити кожна людина, без будь-якої підготовки або косметичних курсів. Майстру професіоналу потрібно трошки більше години, щоб зробити гібрид.

Гібридні, гелеві та акрилові нігті - чим вони відрізняються?

Гелеві нігті — спосіб подовження нігтів

Гелевий манікюр дає можливість подовжити нігті — або на шаблоні, або на професійних наконечниках. Можна ще пропустити цей крок і наносити гелі виключно на справжню пластину нігтя. Сам гелевий манікюр вимагає трохи більше здібностей, проте завдяки найрізноманітнішим видам лаку можна градувати рівень складності. Для початківців прекрасно підходять лаки одношарові, а для більш просунутих — гелі для нарощування, які не розтікаються і дають змогу швидше моделювати нігті. Існують такі варіанти гелів: глянцевий, моделювальний, пігментувальний, гліттерний і камуфляжний. Укладання нігтів гелем трохи дешевше, ніж гібридами, але «просить» багато часу і ручних здібностей, тому його рідше роблять самостійно вдома.

Акриловий манікюр — для професіоналів

Перевагою акрилового манікюру вважається довговічність, яку можна порівняти з гібридними лаками для нігтів. Крім того, манікюрне приладдя, потрібне для виконання акрилових робіт, коштує дещо дешевше, ніж те, яке ми застосовуємо для виконання гібридних і гелевих нігтів. Однак акриловий манікюр — дуже непростий, і без підготовки братися за нього не варто. Чому? Перш за все, нігті не лакуються, як під час використання гібридів чи гелів. Як же його використовувати? Акрилова пудра, правильно змішана з рідиною, наноситься на матову пластину нігтя. Саме нанесення має бути досить рівним, оскільки акрил сохне досить швидко, тому часу на підправлення не залишається. Акриловий манікюр довговічний, але й найбільш трудомісткий. Для роботи акрилом з професіоналом вам варто відзначити до трьох годин. Такий спосіб рекомендується людям, у яких нігтьова пластина дуже слабка і пошкоджена, а також тим, хто часто (наприклад, через професію) мочить руки у воді.

Гібридні, гелеві та акрилові нігті - чим вони відрізняються?

Який метод дизайну нігтів обрати?

Залежно від ваших бажань, кількості вільного часу та очікувань. Однак найпоширенішим методом вважається гібридний манікюр, який ви легко можете виконати власноруч удома, займає не більш ніж 1,5 години, а ефект триматиметься щонайменше кілька тижнів. Косметологи-професіонали також дуже часто обирають цей варіант укладання нігтів — клієнтам подобаються хороші ціни, короткий візит до салону та довговічний і красивий манікюр на багато днів.

matradoisik76