Сучасні моделі меблів представлені у величезному асортименті. Можна підібрати гарні дивани, ліжка, розкішні крісла. Але для облаштування квартири або приватного будинку все частіше використовуються практичні пуфи. Найчастіше вони застосовуються як декоративний предмет, який створює затишок та комфорт у приміщенні. Зверніть увагу, що стандартні моделі (без наявності додаткових функцій) варто використовувати лише для облаштування великих кімнат. Якщо квартира невелика, то необхідно вибирати функціональні моделі сучасних пуфиків. В інтернет-магазині Kram-Ua ви можете придбати пуфи-трансформери 5в1 – це виріб, який розкладається на 5 окремих пуфів, що дозволяє швидко оформити додаткові місця для сидіння, якщо до вас завітали гості.

Розглянемо, як підібрати гарний пуф по матеріалу виготовлення, як вибрати відтінок покриття, що варто враховувати під час вибору кольору.

Вибираємо пуф за кольором

Вибирати колір м’яких меблів завжди важко, тому що важливо враховувати масу факторів: розмір кімнати, вибраний стиль оформлення, ефект, який ви намагаєтесь створити. Отже, враховуйте такі фактори вибору:

Як вибрати пуфик по матеріалу виготовлення та дизайну
  • Якщо ви вибираєте пуф для оформлення класичного інтер’єру, то рекомендується вибирати споріднені відтінки кольорів, які використовуються для оформлення стін та інших предметів меблів. Оптимальний варіант кольорів пуфика для цього стилю: бежевий, теплий молочний або білий, коричневий, світло-блакитний або персиковий;
  • Сучасні напрями передбачають застосування двох нейтральних тонів: чорного чи білого. На білому фоні стін та меблів буде красиво виглядати кілька чорних красивих пуфів. Для стилю хай-тек або мінімалізм можна вибрати яскраві моделі червоного, помаранчевого, зеленого кольору. Вони виступатимуть як акцентні плями в інтер’єрі. Доповнити м’які предмети меблів можна текстилем того ж кольору;
  • Вибираючи пуфи для оформлення кантрі напрямку, варто віддати перевагу моделям, що мають коричневий відтінок. Головне правило вибору кольору – це природність та натуральність. Красиво виглядатимуть темні та світлі відтінки різних сортів дерева, застосування світлих тонів помаранчевого, блакитного, жовтого та зеленого.
Як вибрати пуфик по матеріалу виготовлення та дизайну

Найкраще використовувати пуфи як акцентний елемент декору. Вони доповнюватимуть інтер’єр, якщо правильно обрані тони. Як правило, «акцентні» пуфи мають дуже яскраві тони. Відмінно виглядають червоні або помаранчеві пуфи з шкіряною оббивкою. Вони підійдуть практично для будь-якого інтер’єрного стилю. Але шкіряні вироби дуже дорогі, вирізняються невисокою міцністю.

matradoisik76