Коли ви керуєте великою багатогектарною фермою, вам необхідний такий трактор, який гарантує надійність у будь-яких ситуаціях і ніколи вас не підведе. Це незамінне обладнання для будь-якої ферми. Що потрібно брати до уваги під час вибору трактора? У нинішню епоху можливостей на ринку сільгосптехніки чи існують універсальні поради, який трактор вибрати і як його купити?

Вибираючи трактор DW для великої ферми варто чітко продумати і спланувати, бо це немаленькі витрати. Одна з головних дилем, з якою стикаються фермери, — чи обрати вживану машину, чи краще купити нове обладнання прямо з заводу. Як показала практика, більшості фермерів з великими господарствами (понад 100 га) економити нема на чому, і варто зробити ставку на надійність.

На які характеристики необхідно звернути увагу?

Підбираючи трактор для великої ферми, подивіться дуже уважно на такі параметри:

  • потужність двигуна — чим потужніший двигун, тим дорожче коштуватиме трактор. На великій фермі ми повинні переконатися, що потужність нашої машини достатня для непростої роботи на великій місцевості. Що більша ферма, то більше кінських сил зобов’язаний мати наш трактор. Але розмір ферми — це ще не все, важливий також тип ґрунту і місцевий рельєф, на якому буде застосовуватися машина.
  • інші технічні параметри, тобто привід, рульове управління і гальмівна система, а також розміри і вага
  • надійність — поламаний трактор означає втрати і затримки в сільськогосподарському виробництві. Щоб цього уникнути, необхідно підбирати машини з низьким відсотком відмов. А на випадок поломки майте в наявності найближчий гарантійний центр,
  • сертифікація — переконайтеся, що машина, яку ви купуєте, має всі необхідні сертифікати і відповідає нормам, які існують у країнах Європи. Також подивіться дуже уважно на наявність запчастин,
  • співвідношення якість/вартість — ніхто не любить більше платити, тому під час вибору трактора подивіться дуже уважно на ціну і порівняйте її з іншими машинами зі схожими параметрами.

Перед придбанням трактора варто поговорити з представниками нашої компанії, які проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний трактор для вашої ферми. Щоб дізнатися якомога більше про продукцію, яку ми робимо, познайомтеся з тракторами для великих ферм на цьому сайті.

Як вибрати трактор для домашнього господарства?

При купівлі трактора для фермерського господарства найкращим порадником може бути розум, тому емоції, пов’язані з покупкою, потрібно відкласти в сторону. Як виявляється, з цією інвестицією пов’язано багато інших питань, які з часом стають все більш важливими. Це можуть бути, наприклад, розвиток господарства, періодичні ремонти та погашення боргів. І хоча ми йдемо за фіксованою схемою при покупці машини, фактори, що визначають остаточне рішення, щоразу будуть різними. Скільки фермерських господарств, стільки й способів купити трактор.

matradoisik76