Власний сад приносить багато радості і задоволення. Якщо він добре обладнаний, це місце, де ви можете відпочити, познайомитися з людьми та насолодитися красою свого саду. Однак, щоб це стало можливим, вам вже зараз слід подумати про те, які квіти посадити в саду навесні, щоб він виглядав ідеально.

ПОЧНІТЬ З ПІДГОТОВКИ ГРУНТУ

Якщо ви хочете, щоб ваші Весняні квіти в саду виглядали чудово, непогано підготувати грунт, щоб у них були всі умови для росту. Що ви повинні робити? Перш за все, почніть з розпушування ґрунту та видалення бур’янів та їх коренів. Потім варто змішати його з компостом – добривом для рослин, яке ви готуєте самі з рослинних відходів. Підгодовуючи грунт таким чином, квіти будуть рости швидше, а їх цвітіння буде більш рясним.

КОЛИ ПОЧИНАТИ ВИСАДЖУВАТИ ВЕСНЯНІ КВІТИ?

Багато людей задаються питанням, коли найкраще садити Весняні квіти для саду. Однак важко назвати чітку дату, коли ми повинні це зробити. Перш за все, варто почекати хоча б до середини березня, щоб останні заморозки не пошкодили формуються рослини. Також добре висаджувати Весняні квіти в той час, який потрібен кожному виду рослин. Цю інформацію можна легко знайти на пакетах з насінням та цибулинами, серед іншого. Прийнято вважати, що Квітень – вдалий час для посадки більшості весняних квітів, хоча є і такі види, які висаджують не раніше травня. Якщо ви бажаете звернутися до надійного юриста, вам допоможе з вашою нерухомістю ЮСТ груп Юридична компанія.

БАГАТОРІЧНІ ВЕСНЯНІ КВІТИ

Вибір квітів, які ми можемо посадити навесні, дійсно дуже великий. Вони варіюються від рослин, які слід садити щороку, до багаторічних весняних квітів. В саду варто зробити ставку, зокрема, на останній тип, так як він економить багато часу. На наступний рік ми вже впевнені, що наші улюблені квіти з’являться знову без всяких зусиль.

Більшість багаторічних весняних квітів-це цибулинні рослини, які ми можемо легко розмножити. Це велика перевага, яку особливо оцінять початківці садівники, які бажають розширити свої клумби або квітники.

ЯКІ КВІТИ САДИТИ?

Але давайте перейдемо до найголовнішого, тобто до того, які Весняні квіти варто садити і про що слід пам’ятати. Почнемо з тих рослин, які можна висаджувати вже на початку квітня.

Які квіти посадити в саду навесні?

Тюльпан

Важко уявити собі весну без їх прекрасних квітів. Тюльпани-це квіти, які відносно просто вирощувати. Єдине, що потрібно пам’ятати, це те, що їм потрібен нейтральний ґрунт, хороша гідратація, і садити їх слід на досить сонячному місці. При їх посадці вибирайте цибулини без видимих пошкоджень.

Вас также может заинтересовать:   Гейхера в вашем саду: нескромная красота от снега до снега

НЕЗАБУДКА

Ці блакитні Весняні квіти надзвичайно чарівні, незважаючи на невеликий розмір. Для кам’янистого саду або квітника незабудки підходять ідеально. Вирішивши посадити їх, переконайтеся, що грунт гумусний. Їх також слід садити в злегка затіненому місці.

САСАНКИ

Це ще одна обов’язкова річ у кожному саду. Цей прекрасний, волохатий весняна квітка-один з перших провісників наступаючої весни. Пасльонові не дуже вимогливі до умов вирощування. Їм потрібна тільки гумусний грунт і тепле сонячне місце. Ці пурпурові Весняні квіти не люблять надлишку вологи, тому поливати їх слід тільки при тривалій посухи.

Маргаритка

Ромашки-це крихітні білі квіти, які виглядають дуже ніжно і мають свій шарм. При посадці маргариток пам’ятайте, що грунт, в якій вони ростуть, повинна бути родючою і непроникною. Варто також відзначити, що це Весняні квіти, і їх слід висаджувати одними з перших. Кінець березня-оптимальний час для них.

Крім згаданих квітів, навесні в саду можна посадити наступні: чорнобривці, гладіолуси, садові жоржини, блакитні Весняні дзвіночки і багато, багато інших видів.

Які квіти посадити в саду навесні?

ІНШІ РОСЛИНИ, ЯКІ МИ САДИМО НАВЕСНІ

Якщо ви хочете, щоб ваш сад виглядав по-справжньому яскравим і різноманітним, варто посадити в весняному саду не тільки квіти, а й інші рослини. Багато з них також слід висаджувати ранньою весною. До них відносяться плодові і декоративні чагарники. Серед найбільш вражаючих-магнолії з їх п’янким ароматом, всі види троянд і півоній. Кущі різнокольорової смородини також можуть надати саду чарівність. При посадці чагарників добре заповнити викопану яму натуральним добривом і торфом, щоб рослина краще розвивалося.

Які квіти посадити в саду навесні?

Загалом, Якщо ви добре доглядаєте за своїм садом і висаджуєте Весняні квіти в потрібний час, ви зможете насолоджуватися прекрасним зовнішнім виглядом ваших клумб і бордюрів. Тому варто більше дізнатися про потреби різних рослин для весняного саду і слідувати рекомендаціям досвідчених садівників.

matradoisik76