Інкубатор Квочка відомий практично всім, хто займається розведенням свійської птиці. Це обладнання для інкубації яєць поставляється на ринок понад 20 років. Якщо ви чуєте назву Квочка – одразу спливає у підсвідомості якість. Саме так характеризують цей пристрій користувачі. Виробник не лише виготовляє відмінний продукт, а й намагається його модернізувати.

Так, у останніх моделей з’явилася можливість стежити за процесом інкубаційного періоду онлайн, за допомогою GSM інформування. Закачується додаток на смартфон і електро Квочка у вас у кишені. Користувач контролює процес щодо вологості, температури, отримує підказки, якщо потрібно провести ті чи інші процедури під час інкубації.

Конструкція корпусу – особливості

Як інкубатор Квочка купити і не розчаруватися? Це питання виникає при виборі будь-якого обладнання. Але з Квочка все простіше, бренд відомий і відкритий до співпраці. А саме обладнання настільки просте, що нема чому в ньому ламатися. За потреби, завжди можна придбати запасні частини та вузли.

Що стосується корпусу, то завдяки його формі забезпечується рівномірне нагрівання та конвертація повітря. Важлива наявність отворів у корпусі, що дозволяє заходити свіжому повітрі. Шкаралупа яєць хоч і щільна, в ній є пори, через які дихає зародок, через них виділяються і надлишки вологи, і вуглекислий газ.

Корпус під інкубатор Квочка виготовляється способом термоформування, з додаванням компонентів, що протистоять горінню. Це підвищує безпеку, а сам короб відносять до негорючих матеріалів»

Купити інкубатор Квочка від виробника

За рахунок чого проводиться нагрівання в інкубаторі?

Перш ніж купити інкубатор Квочка, дізнайтеся, яким способом виробляється підігрів повітря всередині контейнера. Тип елемента нагріву у кожної моделі свій, виділяється три основні варіанти:

  1. Ламповий – використовується чотири лампи, з’єднані між собою, відхилення від заданої температури не виходить за межі 0,1 градуса. Плюс в ефективності нагріву, простій заміні.
  2. Тепловий шнур – працює у комплекті з вентилятором, що розподіляє повітря. Відхилення трохи більше 0,1 градуса, це сприяє низька інерційність.
  3. Ніхромова спіраль – стійка до механічної дії, висока продуктивність тривалий експлуатаційний період
Вас также может заинтересовать:   Де купити найкращий торшер у Києві: Поради та рекомендації

Інкубатор Квочка – що ховається під капотом?

Виробник інкубаторів Квочка практично всі свої деталі та вузли виробляє сам, є тут і брендові секрети:

Купити інкубатор Квочка від виробника
  • Терморегулятор – особливий, виготовлений за технічним завданням, застосовуються лише у Квочці. Прилад проходить контроль при виготовленні, а також перевіряється після встановлення сам інкубатор.
  • Гігієнічний піддон – зроблений із харчового пластику, є захистом для корпусу від забруднення, просто очищується. Дезінфекція дозволяє вбити патогени, що мінімізує зараження ними молодняку.
  • Сітка для укладання яєць – висока якість, зручний розмір комірки. Запобігається травмуванню лапок пташенят після появи їх на світ.
  • Тримачі яєць зручно укладаються та знімають, без зусиль.
  • Має інкубатор автоматичний переворот яєць. Здійснюється він за допомогою нахилу корпусу.
Купити інкубатор Квочка від виробника

У кожному інкубаторі є вікна для перегляду, вони дають змогу візуально контролювати стан закладки, не відкриваючи короб, не випускаючи тепло. Таким чином, зберігається прийнятний для інкубаційного процесу мікроклімат.

matradoisik76