Хоча гоління, пінцет або епіляція можуть видалити небажане волосся, багато людей зараз шукають більш довгострокові рішення. Два широко використовуваних методу для досягнення цієї мети-лазерна епіляція і електроліз.

Обидві процедури спрямовані на волосяні фолікули під поверхнею шкіри, щоб стримати або запобігти їх зростання. Хоча електроліз є єдиним методом видалення волосся, схваленим американським урядом. S. Хоча електроліз є єдиним методом видалення волосся, схвалений Управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA) для постійного видалення волосся, і згідно з даними Американського товариства дерматологічної хірургії, лазерна епіляція в даний час є більш популярним варіантом. А якщо вас цікавить Лазерна епіляція у Львові від «Авантаж», звертайтесь до https://avantage.lviv.ua/lazerni-tehnologiyi/lazerna-epilyaciya/.

Читайте далі, щоб дізнатися про переваги та недоліки кожної процедури.

Короткі факти про лазерну епіляцію і електролізі:

Лазерна епіляція проти електролізу: в чому різниця?проти
  1. Лазерна епіляція має на увазі використання лазера для доставки слабкого випромінювання до волосяних фолікулів.
  2. Електроліз передбачає введення зонда в волосяний фолікул і пропускання через нього електричного струму.
  3. І лазерна терапія, і електроліз мають свої переваги і недоліки.
Лазерна епіляція проти електролізу: в чому різниця?електролізу

Отличия лазерной эпиляции от Элос эпиляции, что лучше? | [LASERTECH]

Лазерна епіляція використовує лазер для пошкодження волосяних фолікулів в достатній мірі, щоб зменшити ріст волосся.

Це надовго зменшує ріст волосся, але не позбавляє від небажаного волосся назавжди – рано чи пізно волосся виростуть знову.

Що включає в себе процедура?

Перед процедурою фахівець, який проводить лазерну операцію, підстриже волосся, які будуть оброблятися, близько до шкіри.

Потім фахівець відрегулює Налаштування лазера в залежності від кольору і товщини видаляються волосся, а також оброблюваної області. При підготовці, ймовірно, буде також враховуватися колір шкіри людини.

Потім фахівець завдасть на шкіру холодний гель, щоб захистити її. Деяким людям може бути призначений місцевий анестетик для зменшення дискомфорту. Всім, кому видаляють волосся за допомогою лазера, необхідно носити захисні окуляри під час процедури.

Після процедури

Після процедури може знадобитися докласти пакети з льодом, щоб полегшити дискомфорт. При сильному болі лікар може порекомендувати безрецептурні знеболюючі засоби або стероїдний крем.

Для досягнення найкращих результатів більшості людей буде потрібно до 8 наступних процедур, які можна призначити з інтервалом в 4-6 тижнів. Після того, як ріст волосся буде досить стриманий, людині може знадобитися підтримуюча процедура один або два рази на рік.

Переваги лазерної епіляції

Деякі з переваг лазерної епіляції включають:

  • Точність: лазери швидко націлюються на грубі, темне волосся.
  • Швидкість: лазерні імпульси тривають всього мілісекунди і можуть обробляти кілька волосків одночасно, що означає, що невеликі ділянки можна обробити за кілька хвилин.
  • Більш світлий ріст і колір: зростання нового волосся, як правило, менш щільний, ніж раніше, і нові волосся часто на кілька тонів світліше вихідних волосся.
  • Ефективність: багато людей бачать довгострокові результати після 3-8 сеансів.

Недоліки лазерної епіляції

Лазерна епіляція підходить не всім, і існують певні ризики. До її основних недоліків відносяться:

Не підходить для всіх кольорів шкіри: Лазер найкраще працює на людях зі світлою шкірою і темним волоссям, тому що лазер націлений на темні кольори.
Ризик побічних реакцій: деякі з найбільш небажаних побічних ефектів лазерної епіляції можуть включати знебарвлену шкіру, набряк, почервоніння шкіри, пухирі і рубці. Однак деякі з них проходять протягом декількох годин після процедури.
Фоточутливість: лазери можуть підвищувати чутливість шкіри до сонячного світла (фоточутливість), тому відразу після процедури слід уникати прямого впливу сонячних променів. Люди, які проходять лазерне лікування, повинні уникати сонячного світла протягом 6 тижнів до лікування, щоб запобігти знебарвлення засмаглої шкіри.
Небезпеки, пов’язані з використанням знеболюючих засобів: за даними Fdatrusted Source, використання засобів для оніміння шкіри при лазерній епіляції призвело до повідомлень про серйозні і небезпечні для життя побічні ефекти, які виникали після того, як люди наносили оніміння на великі ділянки тіла.
Люди повинні користуватися послугами повністю навченого, сертифікованого лазерного техніка, що працює під керівництвом сертифікованого лікаря, щоб знизити ризик серйозних і тривалих побічних ефектів після лазерної епіляції.

Вас также может заинтересовать:   Нарциссы

Витрата

Лазерна епіляція проти електролізу: в чому різниця?проти

Страхові компанії вважають лазерну епіляцію косметичною процедурою і тому не покривають її.
Вартість залежить від оброблюваної ділянки тіла і кількості необхідних сеансів, але може становити від $200 до $400 за один візит. Ціни також варіюються в залежності від географічного розташування центру лазерної терапії.
При розрахунку загальної вартості лікування необхідно також врахувати ціну щорічних процедур по догляду за шкірою.
Домашні методи лікування або салонні процедури, хоча і коштують значно дешевше, несуть в собі більш значні ризики.
Електроліз передбачає пропускання електричного струму через волосяний фолікул, що пошкоджує фолікул і запобігає зростанню нового волосся.
Електроліз є єдиним доступним методом постійного видалення волосся. Для забезпечення ефективності та безпеки процедуру повинен проводити ліцензований, сертифікований дерматолог або електролог.

Що включає в себе процедура?

Перед процедурою людина, як правило, консультується з електрологом, щоб обговорити стан свого здоров’я і історію хвороби.

Сама процедура включає в себе введення фахівцем ультратонкої голки в цільовий волосяний фолікул. Електричний струм проходить через зонд, знищуючи корінь волоса.

Лазерна епіляція проти електролізу: в чому різниця?чому

Післяопераційний догляд

Після процедури потрібно дуже мало догляду. Хоча шкіра може бути роздратована і злегка почервоніти, ці симптоми проходять протягом декількох годин.

Для постійного видалення волосся потрібно кілька процедур. Це пов’язано з тим, що шкіра має кілька фолікулів для кожного волоса, тому сплячі фолікули можуть почати ріст волосся між процедурами. Наступні сеанси обробляють ці знову активізувалися фолікули.

Більшість людей потребують подальших процедур щотижня або раз на два тижні протягом декількох тижнів, щоб позбутися від волосся на цільовій зоні.

Переваги електролізу

Електроліз має наступні переваги:

Сталість: електроліз-це єдиний метод постійного видалення волосся, схвалений Управлінням з контролю за продуктами і ліками США.
Універсальність: за даними Американської асоціації електрології, електроліз ефективний для людей з будь-яким типом шкіри, кольором шкіри, типом волосся і кольором волосся. Електроліз підходить для будь – якої ділянки тіла-включаючи брови.
Відсутність відновного періоду: Люди можуть повернутися до своєї повсякденної діяльності відразу після процедури.
Не потребує обслуговування: немає необхідності планувати щорічний сеанс електролізу – після видалення волосся більше не потрібно ніяких процедур.
Ніяких агресивних хімікатів: на відміну від лазерної епіляції або освітлення волосся, електроліз не вимагає використання хімічних речовин на шкірі.

Недоліки електролізу

Хоча електроліз має багато переваг, є деякі ризики і недоліки, які слід враховувати:

ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ бикини, лица, ног | ЛОЖЬ и РЕАЛИИ | Шалваров Константин Сергеевич

Кілька сеансів: якщо електролізом обробляються великі ділянки, наприклад, ноги або спина, то для досягнення постійних результатів може знадобитися кілька тривалих сеансів. Крім того, для видалення грубого волосся, наприклад, навколо лінії бікіні, потрібна більша кількість сеансів. Деяким людям може знадобитися до 30 процедур.
Дискомфорт: Люди, які проходять процедуру видалення волосся електролізом, можуть відчувати деякий біль і дискомфорт. Перед процедурою можна прийняти знеболюючий засіб, а після процедури прикласти лід.
Можливість побічних ефектів: до них відносяться рубці в рідкісних випадках або інфекція від нестерилізованих голок. Ці ризики підкреслюють важливість звернення тільки до сертифікованого дерматолога.

Витрата

Більшість страховок не покривають електролізне видалення волосся. Однак, в залежності від площі і типу волосся, він може обійтися дешевше, ніж лазерна епіляція.
Наприклад, 30-хвилинний сеанс на невеликій ділянці може коштувати всього 45 доларів.
Люди повинні мати на увазі, що їм може знадобитися більше сеансів, ніж при лазерному лікуванні.

matradoisik76