Магніт на холодильник – подарунок, від якого жоден мандрівник або відвідувач виставок, презентацій, маркетингових кампаній не відмовиться. Це чудовий спосіб впливу на клієнтів, партнерів у бізнесі, покупців, а ще відкриття можливостей у розширенні кола аудиторії – це пов’язано з якісним та ефективним інформуванням про продукт чи послугу компанії.

Сьогодні магнітні сувеніри можуть легко перетворитися на один із найефективніших інструментів:

  • він регулярно на виду;
  • може мати цікаву інформацію;
  • значний час зберігає власний зовнішній вигляд;
  • його важко загубити чи пошкодити.

Такий магніт з логотипом сприятиме тому, що підвищиться впізнаваність бренду, а ще підвищиться лояльність клієнтів і партнерів по бізнесу.

Рекламний магніт може бути різноманітних видів, форм, розмірів, виготовлятися з найрізноманітніших матеріалів. У кожному разі варто обирати варіант, який оптимально підійде для маркетингових цілей – все може залежати від наявного бюджету, специфіки компанії, необхідного результату і потенційної аудиторії.

Магніти бувають:

Види магнітів на холодильник і магнітних пазлів

Вінілові магніти

Вінілові магніти, друк яких дуже затребуваний, є простим і дуже ефективним варіантом рекламного носія. Їхні розміри і форми можуть бути дуже різноманітними, а робляться вони зі спеціального магнітного вінілу, товщина його може становити від 0,4 до 1,5 мм. За допомогою каширування (пресування паперу чи іншого матеріалу з магнітом) наноситься зображення або написи, які в багатьох випадках ламінують. Виріб стає дуже міцним і має привабливіший вигляд. Друк на магнітах з вінілу може бути зроблений навіть у великому масштабі. Це важливо, якщо подібні вироби застосовують для реклами на автомобілях. Звичайні наклейки можуть пошкодити ЛФП, а вінілові магніти є багаторазовими, їх без зусиль можна зняти, не подряпавши поверхню машини. Часто таку продукцію з поліграфії замовляють служби доставки і різні сервіси з ремонту техніки.

Магніт блокнот

Бізнес магніт також може мати блокнот. Виглядає подібний виріб як невеликий відривний блокнот, який посаджений клейовим з’єднанням на магнітну основу. В аналогічній продукції зазвичай небагато аркушів – близько 20-30, але цього цілком вистачить, щоб рекламна інформація регулярно нагадувала про себе користувачеві. Логотип, контакти, телефонні номери – будь-яка інформація здатна працювати з подвійною силою, адже її можна наносити не тільки на сам магніт, а й на сторінки блокнота.

Вас также может заинтересовать:   Ринок оренди житла у Львові

Акрилові магніти

Акрилові магніти набагато довговічніші, міцніші. Це прозорий магніт, який має дуже презентабельний вигляд і доступний за ціною. Тут наносять різні зображення, фото, написи, символіку фірми, логотипи. Виробляються такі вироби просто – на акрил наноситься потрібне зображення методом цифрового, офсетного друку, після цього воно ставиться в безбарвний пластик. Аналогічний пластиковий магніт важко розбити або пошкодити – він найбільш довговічний, якщо порівнювати з іншими варіантами, адже зображення неможливо подряпати, змочити або порвати.

Закатні магніти

Закатні магніти. Це такий значок-магніт, але виключно без шпильки, яка фіксується на одяг. Популярність подібного виду магнітів не падає – вони цікаві користувачеві, мають вражаючий об’єм, надійні, довговічні та надійні. Зовнішній гарний вигляд, реалістичне фото, інше зображення – подібні вироби досить гарно рекламують будь-які послуги чи товар: від домашньої хімії та продуктів до сервісних центрів, різних заходів.

Магніт календар

Друк на магнітах часто доповнюється календарем. Функцій у подібних виробах набагато більше. Перш за все, це рекламний носій. Друге, його можна застосовувати як блокнот або записники. Третє, це календар на весь рік, тому покупець, замовник або партнер по бізнесу буде застосовувати таку продукцію з поліграфії реально довго.

Види магнітів на холодильник і магнітних пазлів

Швидко виконати вибір друкарні під будь-яке замовлення ви можете на сайті pagbac.ru. Тут представлені пропозиції від кращих друкарень Росії, зібрані в зручному каталозі поліграфії. Також тут ви можете створити тендер на поліграфію і швидко отримати кілька комерційних пропозицій від друкарень вашого міста.

matradoisik76