Кабіни для душа мають ряд явних переваг якщо порівнювати з ванною: займають менше місця у ванній кімнаті, економія водорасхода, не потрібно чекати поки набереться вода перш ніж помитися і т.д. тому в цьому немає нічого дивного, що кабіни для душа на сьогоднішній день дуже популярні.

Зрозуміло, що перш за все в підборі кабіни для душа необхідно дивитися на суму і планування ванної. Однак, якщо ви все таки захотіли придбати кабіну для душа, необхідно розібратися детальніше в основних параметрах і можливостях кабін. У нашій статті ми детально дамо відповідь на всі питання щодо вибору та купівлі кабіни для душу для вашої ванної.

Які бувають кабіни для душу

Зараз є кілька варіантів того, що всі звикли називати “кабіною для душу”.

Класична душова кабіна має піддон, стіни з кожного боку, укомплектована потрібною сантехнічною технікою, детальніше дивіться в магазині leoceramika.com, тут великий вибір та доступні ціни. Буває як з дахом (кабіна закритого типу), так і без неї (кабіна відкритого типу). Доступні найрізноманітніші додаткові можливості і функції, наприклад, гідравлічний масаж або ароматерапія.

Душовий бокс на відміну від кабіни не має задньої стінки, він ставиться до стін ванної кімнати. Вся сантехніка докуповується окремо. Це зручно, так як у вас вийде своїми руками вибрати лійку і змішувач будь-якої категорії цін. Душовий бокс може бути з піддоном, або ж без нього. Для останнього варіанту потрібна заздалегідь потурбуватися про підлогової гідроізоляції і обладнанні в ньому отвори для зливу. Або ж придбати піддон відповідної форми окремо. Важлива перевага душового боксу-низька вартість.

Як вибрати душову кабіну

Бокс душа собою являє гібрид з кабіни для душу і ванни. Глибина і площа піддону подібної конструкції дають можливість застосовувати його в якості ванни. Дуже часто така герметична система доповнюється безліччю додаткових функцій і можливостей: радіо, гідравлічний масаж, озонування, ароматерапія, турецька лазня і т. д. Душові куточки трохи більше за розмірами якщо порівнювати з іншими варіантами, тому купувати бокс рекомендується тільки в ванні приміщення з досить вільною площею не менше 8 метрів квадратних. І, виходячи з цього, ціна кабін для душа буде вище якщо порівнювати з іншими типами кабін.

Як вибрати душову кабіну

Також в нашому каталозі можна вибрати окремі деталі для створення або доповнення вашої кабіни для душа: піддон душа, двері, розширювальний профіль, стінку, фронтальну панель і їх конфігурації

Вибираємо піддон

Піддон в чималій мірі визначає зручність застосування і довговічність кабіни для душа. Спробуємо розібратися в типах і характеристиках піддону.

Тип піддону в залежності від висоти може бути низьким (близько 10 см), високим (більше 30 см) або виступати в якості повноцінної ванни. Низькі піддони практичні, в кабіни з подібним піддоном легко заходити в середину. Якщо в родині є люди у віці – невеликий піддон буде прекрасним вибором. Високі піддони набагато універсальніше: можна омити ноги, замочити білизну, вони дуже добре виконують роль ванночки для купання неповнолітніх дітей. Основний недолік-високі борти, проте для зручності можна прилаштувати в передній частині маленьку сходинку. Великий піддон теж буде актуальний в будинках старої споруди з зносилася каналізаційною системою: якщо навіть вода зливається плавно, вона не буде заливати підлогу. Ванна-дуже багатофункціональний варіант. Кабіни для душу з ванною будуть дуже чудовим вибором для любителів різних типів водних процедур (прийняти контрастний душ вранці і розслабиться перед тим як лягати спати в теплій воді) або якщо у домочадців різні смаки з даного питання.

Форма піддону визначає загальну форму кабіни для душу. Підбирати форму перш за все потрібно виходячи з планування ванної кімнати і вільного місця в ній. Найбільш компактними будуть моделі прямокутної форми і на чверть кола , вони підходять, в основному, навіть для малогабаритних ванних кімнат. З прямими кутами і напівкруглі піддони зустрічаються у кабін з дещо більшою площею. Піддони ж оригінальних форм (асиметрична, багатогранна) найкраще підійдуть, якщо ви не обмежені в площі ванній.

Від матеріалу піддону залежить довговічність застосування кабіни, а ще у великій мірі комфорт.

Матеріал користується великою популярністю піддону для душу-акрил. Це дуже міцний, стійкий до бруду матеріал, який відрізняється невисокою вартістю. Піддон з акрилу функціональний і простий у догляді. Швидкий прогрів також вважається важливим плюсом. При пошкодженні поверхні (відколи, подряпини) акрилового подону ви зможете легко самостійно відремонтувати його, закривши тріщини спеціальною сумішшю. Один недолік-акрил дуже легкий і нежорсткий матеріал, для довговічності вимагає додаткової опори (алюмінієвого або каркаса з пластика).

Сталь з емальованим покриттям-міцний і сучасний матеріал. Але потрібно знати, що такий матеріал дуже “гучний” в застосуванні. Шум падаючих крапель буде тим голосніше, чим тонше шар стали піддону. Як і всі емальовані вироби, піддони такого типу сприйнятливі до пошкоджень і стають темними по закінченню певного часу. З плюсів необхідно виділити швидкий прогрів поверхні.
Рідкий мармур-це матеріал на основі композиту, який копіює за своїми характеристиками і зовнішнім виглядом природний камінь. Матеріал стійкий до пошкоджень і забруднень, простий у догляді, проте він дуже дорогий якщо порівнювати з акрилом або емаллю.

Покриття протиковзке є не викликає сумніву перевагою: вбереже від ненавмисного падіння на слизькому від води підлозі. Наявності подібного покриття у піддону буде подвійно важливо якщо в сім’ї є діти.

Як вибрати душову кабіну

Вибираємо двері і стінки кабіни

Уздовж периметра душова кабіна може бути огороджена однією (що знаходиться в ніші), 2-ух або з кожного боку. Полностенное огорожу мають дуже часто закритого типу кабіни. Хоча існують і моделі, у яких є всі 4 стінки, але зверху немає даху. Всі душові бокси мають двухстенное огорожу, двома залишилися незакритими поверхнями стін виступають стіни ванної кімнати. Простий і вигідний варіант.

Матеріал стінок, більшості представлених в каталозі кабін для душу – це загартоване скло. Матеріал добре переносить підвищену вологість і температуру. Скло після довгого застосування не тьмяніє, і при нескладному догляді зберігає тривалий час прозорість і блиск. Загартоване скло, яке використовується для стінок і дверей кабіни, зазвичай має товщину не менше 4 мм.

Вас также может заинтересовать:   Як вибрати навчальні стенди для школи?

Дверна конструкція. Двері кабін для душа за варіантом відкриття поділяють на орні і розсувні. Кількість дверних стулок в кабіні може змінюватися від 1 до 2.
Орні в залежності від конструкції можуть відкриватися як всередину і назовні, так вправо, вліво або Туди і назад. Двері-купе менше займають простір: вони складаються з декількох панелей, які при відкритті перекривають одна одну. Вибір певного способу повинен базуватися на плануванні ванної кімнати і розташуванні кабіни для душа в ній.

Виконання скла дверей необхідно підбирати виходячи з власних уподобань і відповідно до дизайну вашої ванної. Дуже часто зустрічаються моделі з простим прозорим або тонованим склом. Колір Тонування найпрекрасніше підбирати виходячи із загальної палітри кольорів ванної кімнати. За текстурою поверхні можна підібрати рифлене або скло на матовій основі.

Краще підбирати скло з малюнком або поверхнею з матовим ефектом, так розлучення води на поверхні скла будуть не дуже видно, і тому мити подібне скло можна буде рідше.

Масажна система кабіни для душу

Масажна система допоможе перетворити вашу ванну в справжній оздоровчий кабінет. Масажна система кабіни для душу може бути представлена наступними типами гідравлічного масажу: вертикальний, горизонтальний, гідравлічний масаж спини, шиї і ніг.

Горизонтальний масаж можливий тільки в герметичних душових боксах з ванною. При подібному масажі форсунки розміщені на стінках і дні ванни, їх кількість може бути до 10 штук. За принципом дії вони схожі системі джакузі. Системою вертикального масажу служать від 3 до 10 форсунок, розміщених на стінках кабіни для душу. Під час вибору уважно подивіться на панель для гідромасажу: Кількість форсунок і їх розташування. Віддавайте перевагу такому розташуванню, яке максимально відповідає вашим побажанням про масаж (масаж спини, ніг, шиї). Також подивіться дуже уважно на можливість додаткових режимів, подібних, наприклад, як розслабляючий або підбадьорливий гідравлічний масаж.

Перед вибором кабіни для душа з системою гідравлічного масажу обов’язково поцікавтеся в жес про характеристики домашнього водопроводу, зокрема водним напором, і порівняйте їх з вимогами системи душа. Для роботи гідравлічного масажу необхідний певний водонапір, і при відсутності належного тиску в трубах дорога система просто не буде працювати.

Тип управління кабіною для душу

Електронне управління надає шанс дуже точно контролювати температуру води з точністю до декількох градусів, а ще включати/відключати додаткові функції і режими. Наприклад, вибрати програму гідравлічного масажу. Дисплей ще більш спростить управління, роблячи його максимально наочним і звичайним. У продажу також є моделі з на сенсорному управлінні. Наявність режиму дистанційного керування дасть можливість не встаючи з ванної за допомогою пульта налаштувати температуру, водний потік і включити потрібний режим – зручно і зручно.

Додаткові функції в кабіні для душу

Душ в тропіках-режим омивання тіла тонкими цівками води, які падають паралельно один до одного вертикально вниз. У лійці жаркого душа вода перемішується з повітрям, за рахунок чого при падінні водяні струмені розбиваються на окремі краплі. Даний режим копіює ефект спекотної зливи. Цей режим душа в верху має лікувальний ефект: освіжає, розслабляє тіло, і розслабляє.

Як вибрати душову кабіну

Система примусової вентиляції буде максимально корисною в кабінах для душу, особливо закритого типу. Завдяки видаленню парів з кабіни скла і дзеркала не будуть швидко пітніти, та й ви станете себе відчувати більш комфортно. Людям у віці зовсім не рекомендується приймати душ в кабінах без вентиляції.

Хромотерапія-хороша дія на організм світла і кольору. У кабіні для душа це реалізовано за допомогою світловипромінюючих діодів, розташованих на стінах і стелі. Залежно від обраної програми світло і кольори можуть змінюватися з різною інтенсивністю і послідовністю. Така терапія може як втішати і розслабляти, так і пробуджувати, надавати сил і розслабляти і т. д.

При озонуванні повітря кабіни для душу очищається від бактерій, освіжається. Як наслідок-на стінах кабіни і стиках не розмножуються бактерії, не виникає грибок і цвіль. Знищується поганий запах. Рекомендується включати даний режим до прийняття душу, проводячи таким чином дезінфекцію всередині. З важливих достоїнств-збільшується експлуатаційний термін кабіни.

Мультимедіа і зв’язок підуть на користь для тих, хто не хоче втрачати ні хвилини власного часу. Функція телефон / гучний зв’язок дасть можливість розмовляти по телефону в момент прийняття душу або ванни. Підключення радіо розважить вас під час водних процедур і дасть можливість дізнатися вранці актуальні новини.

Освітлення. Більшість закритих кабін для душу обладнано своїм верхнім підсвічуванням. Лампи, розташовані на поверхні стелі або зверху стін кабіни для душа, забезпечать більш рівне і сучасне освітлення, ніж якщо ви Вам знадобилося застосовувати виключно світло ламп ванної кімнати.

Наявність парогенератора перетворить кабіну для душу в реальну турецьку лазню. Температура в кабіні під час роботи такої лазні приблизно 45 градусів – такий мікроклімат збільшує імунітет, сприятливо впливає на поверхню шкіри і загальний тонус організму. Кабіни для душу з даною системою повинні бути обладнані вентиляційною системою, яка буде поширювати пар по всій кабіні, інакше він буде накопичуватися вгорі кабіни.

Нагрівач (фінська сауна) забезпечує температуру набагато вище ніж турецька лазня. Фінська сауна собою являє окремий відсік в кабіні, матеріали якого повинні тримати дуже велику температуру. Такий відсік за традиціями фінської лазні обшитий деревом. На відміну від турецької лазні тут немає гарячої пари – дію надає сухе гаряче повітря, нагріте до температури понад 70 градусів. Сидіння зроблено з дерева з максимально малою теплопровідністю для комфорту і усунення опіків.

Перед придбанням кабіни для душу оцініть чесно – наскільки будуть популярні вами ці всі додаткові можливості. Чи варто більше платити, якщо важлива функція – прийняття душу – буде повністю реалізовуватися і в традиційних кабінах для душу без додаткових пристроїв.

matradoisik76