Якісний матрац вибрати не дуже просто. Від його якості буде залежати не тільки хороший сон, але і здоров’я. Якщо вибрати матрац правильно, то це стане гарантією позбавлення від болю в м’язах і хребетному стовпі, і ще чудовим лікуванням від безсоння.

Як вибрати матрац на ліжко

Перед тим як здійснити покупку, потрібно визначитися, який матрац краще підібрати. При цьому необхідно брати до уваги не тільки розміри місця для сну, але і дуже багато інших факторів.

Як вибрати матрац на ліжко

Показники вибору матраца для ліжка

Щоб вибрати правильно матрац, варто мати на увазі ці параметри, як жорсткість, особливості наповнювача і розміри. «Матраскін» – пропонує вам тільки кращі ортопедичні матраци https://matraskin.kiev.ua/.

Як вибрати матрац на ліжко

При підборі вироби необхідно визначитися з такими параметрами:

  • Рівень жорсткості вибирається під індивідуальні потреби. Виробники рекомендують матраци з різною жорсткістю: стандартної, м’якої або укріпленої.
  • Важливо виміряти внутрішні розміри ліжка. Краще якщо матрац буде трохи менше, тоді він легко ляже в основу. Довжина матраца повинна не менше, ніж на 20 см перевищувати зростання.
  • Матрацні наповнювачі. Існують пружинні і безпружинні варіанти.
  • Безпека, гіпоалергенність і гігієнічність мають все більше значення для здоров’я. Деякі наповнювачі як правило викликають алергічну реакцію, а певні матеріали на основі синтетики виділяють отруйні компоненти.
  • Вага є визначальним параметром. Повним людям необхідно вибрати більш жорсткі конструкції, а худим – м’який.

Как выбрать правильный матрас? – Доктор Комаровский

Ліжко і ложе для матраца

В основному, ложе для матраца виконано з рами і пружних поперечних рейок з дерева товщиною 8-12 мм — ламель. Ламелі мають пружним ефектом і працюють як одна конструкція одночасно з матрацом. Завдяки цьому жорсткість виходить дещо меншою, ніж якщо, наприклад, покласти матрац на ідеальну поверхню. Також, якщо матрац покласти на основу без ламелей (на фанеру), то він не буде «дихати». Хороша основа забезпечує нормальну повітряну циркуляцію, збільшує робочий термін матраца і допомагає йому набагато ефективніше розвантажити хребет.

Як вибрати матрац на ліжко

У нашому асортименті представлені ліжка самих різних моделей, стилів, матеріалів і кольорів. Дивитися необхідно в першу чергу на зовнішній вигляд. Кращим по дизайну і функціональності буде рішення, яке найкраще підійде конкретно для Вашої спальні. Багато моделей оснащені вбудованим підставою, а для інших існує можливість вибору.

Вас также может заинтересовать:   Труби для систем автополиву і насосне обладнання – як вибрати

У наш час стають дуже популярними ліжка з механізмом який піднімається. Застосовуйте подібну основу ліжка, якщо хочете мати додаткове місце для зберігання в спальні. Якщо такої потреби немає, то сміливо можна зупинятися на варіанті з традиційним підставою. Буде воно на ніжках або ж без них-залежить від конструкції ліжка.

Як вибрати матрац – корисні поради

matradoisik76