Агроволокно – матеріал вивірений часом укривного типу, який успішно використовується в галузі фермерського господарства для отримання великих врожаїв полуниці, картоплі, винограду, малини, перцю, огірків, помідорів та інших культур. Легке і міцне полотно успішно захищає від бур’янів, шкідників, посухи і морозів. Агроволокно замінює старі плівки з поліетилену. Воно не дає тріщин на відміну від аналогів і підійде для довгої експлуатації. Ви можете придбати агроволокно оптом за красивою вартістю і застосовувати за призначенням на своїй ділянці.

Біле агроволокно: призначення та переваги

Матеріал для укриття https://sad-ogorod.in.ua/agrovolokno/ відрізняється різноманіттям модифікацій за щільністю. Чим вищий цей показник, тим серйозніший захист культур сільського господарства від морозів. Біле агроволокно з найбільшим значенням щільності береже рослини при зменшенні температури до -7 0C. Воно має такі плюси:

  • пропускає воду – дощова волога поглинається ґрунтом і дає можливість уникнути посухи;
  • чудова проникність повітря;
  • стійкість до ультрафіолету;
  • захист від дрібних шкідників – попелиці та інших комах;
  • світлопроникність – під покривним матеріалом вистачає сонячних променів.

Град, шквальні вітри і дощі – все це не загрожує рослинам, якщо ви підбираєте білий варіант. Матеріал з мінімальною щільністю можна застосовувати конкретно після висадки. Ця продукція оптимально підійде для виготовлення міні-парників над високими рослинами.

Чорне і чорно-біле: про застосування і позитивні особливості

Цей тип належить до мульчувального. Він не береже культури від морозів, але допомагає їм накопичувати тепло. Чорне агроволокно випускається тільки зі щільністю 50 г/м2. Бур’яни, вітри і великі опади не загрожують рослинам.

Мульчувальна продукція чудово зберігає вологу і оберігає від комах. Під цим полотном ґрунт залишається пухким, зберігає необхідні мікроелементи, не пересихає і не піддається перегріву. Серед великої кількості наявних переваг виділяють:

  • ідеальне збереження і поліпшення ґрунтової структури;
  • швидке прогрівання ґрунту для своєчасного отримання перших сходів;
  • збереження в плані естетики привабливого вигляду плодів до збору – вони не зачіпають землі, тому не стають гіршими.
Вас также может заинтересовать:   Какая ткань для штор? Выбор подходящей ткани

Численні дослідження показали, що чорне агроволокно здатне захистити сільськогосподарські культури від бур’янів на 100 % без застосування додаткових засобів.

matradoisik76