Зазвичай взимку люди відчувають втому і хочуть якнайшвидше позбутися сезонної сонливості. Однак, не всі знають, що їх волосся також може бути втомлене. Весняний догляд за волоссям допоможе уникнути багатьох проблем у майбутньому.

Протягом трьох місяців ваше волосся страждало від пересушеного повітря від опалювальних приладів та «парникового ефекту» під капюшоном та шапкою. Хоча можна зняти головний убір, багато людей не хочуть цього робити, оскільки бояться, що їхнє волосся буде виглядати неідеально.

Як чоловікам доглядати за волоссям навесні

Якщо ви перебуваєте в Києві, ми рекомендуємо відвідати барбершоп Brone, де професіонали своєї справи не тільки виконують роботу на високому рівні, але також дадуть практичні поради щодо догляду за вашим типом волосся. Детальніше за посиланням https://barberbrone.com.ua/.

Як чоловікам доглядати за волоссям навесні

Основні правила по догляду за волоссям навесні

Немає єдиного плану догляду за волоссям навесні, оскільки кожна голова унікальна як в змісті, так і в екстер’єрі. Проте більшість чоловіків після зими стикаються з проблемою сухості волосся, яка виявляється в тьмяному вигляді, роздвоєних кінчиках і електризації. У такому випадку, догляд за чоловічим волоссям навесні потребує використання зволожуючих масок, які відновлюють волосся. Крім того, корисним буде використання спеціальних поживних шампунів, однак вони будуть менш ефективними без додаткових косметичних засобів.

Комплексний догляд за чоловічим волоссям включає в себе використання шампуню, кондиціонера, бальзаму, масок, олій та сироваток.

Однак, не слід робити поспішних висновків і купувати велику кількість косметичних засобів без консультації з професіоналом, краще попередньо проконсультуватися з барбером або трихологом.

Як чоловікам доглядати за волоссям навесні

Як правильно доглядати за волоссям чоловіків, чия шевелюра швидко жирніє?

У таких випадках, через зимову нестачу вітамінів, волосся виглядає сальним і незадовільним. Регулярне миття не є вирішенням, оскільки це збільшує вироблення себуму (або «шкірного жиру») залозами на голові. Спочатку необхідно корегувати дієту, додаючи більше овочів та злаків.

Догляд за волоссям чоловіка, яке схильне до жирності, передбачає рідкі сеанси з миття волосся спеціальним шампунем. Важливо пам’ятати, що вода повинна бути прохолодною, а не гарячою. Крім того, необхідно уникати гарячих укладань за допомогою фена та засобів з ланоліном і силіконами.

Якщо ви не можете самостійно визначити свій тип волосся і з’ясувати причину поганого стану волосся, рекомендується звернутися до досвідчених фахівців барбершопу Brone для консультації. Оскільки догляд за волоссям чоловіка весною потребує професійного підходу.

matradoisik76