Коли ви вчилися в школі, то могли не раз помічати присутність будь-яких таблиць, дидактичних матеріалів, плакатів та інших навчальних посібників на стінах або партах у вашому класі, а також в будь-яких інших місцях школи.

У кабінеті української мови це могли бути відмінкова таблиця, на математиці-таблиця множення і так далі. Все це дозволяє учням швидше і ефективніше засвоїти матеріал, а вчителями правильно і інформативно його подати.

Призначення

Як вибрати навчальні стенди для школи?стенди

Використовуючи будь-якої навчальний матеріал, необхідно знати призначення цієї речі. Так в чому ж полягає головна мета навчальних стендів і таблиць для школи? Зараз розберемося.

 

Люди, які навчалися в навчальних закладах технічної або подібної спрямованості, безумовно, знають, що таке Навчальні стенди. Навчальні стенди для школи є одним з видів технічних засобів навчання і являють собою набір взаємопов’язаних компонентів будь-якої системи або пристрою, що імітує частину її функціоналу. А якщо вас цікавить стенд нуш для школи, переходьте на сайт stendzp.com.

Подібні продукти довгий час були одними з найбільш наочних засобів навчання. На відміну від паперових навчальних посібників вони дозволяли учням на власні очі побачити пристрій складних систем і принцип їх роботи, нехай і в досить спрощеному вигляді. Однак, Навчальні стенди мали і суттєві недоліки, пов’язані зі складністю розробки, дорожнечею і обмеженою функціональністю. Сучасні розробки дозволяють зробити процес навчання цікавіше, ефективніше і набагато швидше, тому створюють навіть спеціальні комплекти демонстраційних навчальних таблиць.

Говорячи про таблиці для школи, можна відзначити те, що вони часто допомагають вчителям початкових класів, яким потрібно пояснити будь-якої матеріал і показати його наочно всьому класу. Наприклад, всі ми знаємо стенд” алфавіт”, за допомогою якого дітки починають свій шкільний шлях. Даний стенд “алфавіт” в початкових класах допоможе дитині вивчити його перші літери, а пізніше закласти в ньому основи письмової грамотності.

Стенд для початкової школи НУШ

Ефективність навчально-пізнавального та освітнього процесу багато в чому залежить від того, наскільки цей процес забезпечений наочними засобами навчання. І чим вони наочніше, тим ефективність навчання вище. Якісні зображення і тлумачення матеріалу, представленого на плакатах і посібниках, дозволяють полегшити процес засвоєння матеріалу і підвищують інтерес учнів до знань. Тому вибір подібних матеріалів-це важливе завдання з організації навчального процесу.

Функціональні особливості

Друковані демонстраційні матеріали допомагають вирішити кілька завдань. Їх основні функції:

  • Інформаційний. За допомогою подібних матеріалів здійснюється інформування дітей та їх батьків, вчителів та інших співробітників установ про різні події в житті організації. Демонстраційні матеріали знайомлять учасників навчального процесу з розкладами занять і чергувань, з досягненнями дітей і вчителів, із зауваженнями і попередженнями, з меню в їдальні і так далі.
  • Навчальна і виховна. Стенди і плакати допомагають дітям засвоювати навчальний матеріал, роблять процес навчання більш простим, цікавим і ефективним. Також за допомогою плакатів можна впливати на світогляд дітей, формувати у них правильні погляди.
  • Естетичний. Стенди з дитячими малюнками, стінгазетами і колажами оживляють інтер’єр, створюють атмосферу затишку і дружності.
  • Також варто відзначити, що сучасні демонстраційні посібники відрізняються якісною поліграфією, практичністю, довговічністю, безпекою, екологічністю та естетичністю. Вони виготовляються з використанням різноманітних жорстких і гнучких матеріалів: картону, пластику, алюмінієво-композитних панелей, самоклеючої плівки, але про це трохи пізніше.

Оформлення навчальних стендів і таблиць

Для більш зрозумілого сприйняття інформації оформлення даних навчальних матеріалів має відповідати декільком простим правилам:

  1. Тематика. Дошка або таблиця повинна донести певну думку людям, тому при її оформленні в першу чергу необхідно задуматися про те, яка інформація на ній буде розміщуватися.
  2. Привертання уваги. Фарби не повинні бути занадто тьмяними. Основна мета плаката-привернути увагу сторонніх до свого змісту. Але і занадто яскраві фарби можуть відштовхнути або відвернути людину від важливої для нього інформації.
  3. Вибірковість інформації. Людина не може охопити всю пропоновану інформацію разом. Тому при оформленні необхідно врахувати, яка з розміщуваних тем повинна бути прочитана в першу чергу, тобто розміщена на рівні очей.
  4. Мінімум візуальних спецефектів. Яскраві фарби і велика кількість картинок можуть спровокувати розсіювання увагу потенційного читача.
  5. Актуальність інформації. Всі свіжі новини повинні кидатися в очі, а застаріла інформація вчасно забиратися.
Вас также может заинтересовать:   Как выбрать шампура

Використовувані матеріали

При виготовленні навчальних стендів, плакатів і таблиць часто використовують два види матеріалу, про які ми зараз поговоримо.

Посібник на жорсткій основі виготовляється на панелі, обклеєній плівкою з кольорографічним зображенням. Для захисту від механічних пошкоджень торців панелі передбачений рамковий профіль, що виключає деформацію виробів протягом усього терміну експлуатації. Володіє достатньою механічною міцністю, не містить важких металів, екологічно безпечний, нешкідливий для людського організму і навколишнього середовища. Забезпечується кріпильними і декоративними елементами.

Посібник на полімерній основі виготовляється на банерній тканині. Являє собою вінілове полотно з круглим пластиковим профілем по верхньому і нижньому краю. Завдяки міцній основі, стійкому покриттю ПВХ, тканина володіє такими властивостями, як щільність і легкість, має стійкість до температурних змін зовнішнього середовища, механічних впливів і до впливу вологи. Даний матеріал стійкий на розрив і забезпечує тривалий термін експлуатації виготовлених з нього виробів. Вага (щільність) — 440 г/м2. Забезпечується кріпильними і декоративними елементами.

Стенди для школи – Державна символіка

Огляд стендів і таблиць для школи

Виконаємо невеликий огляд навчальних стендів і таблиць для школи, розглянемо найбільш популярні та ефективні рішення, широко застосовуються в багатьох школах.

ЯКІСНІ СТЕНДИ ДЛЯ ШКОЛИ

Стенд “розбір по частинах мови, розбір слова за складом і звуко-літерний аналіз слова”

Як вибрати навчальні стенди для школи?вибрати

Стенд” розбір по частинах мови, розбір слова за складом і звуко-літерний аналіз слова ” підійде для оформлення кабінету російської мови в школі. Виготовляється цей стенд на пластиковій основі. Для нанесення зображення використовується метод ультрафіолетового друку, яка є найбільш досконалою і екологічною технологією друку на сьогоднішній день. Зображення на ньому має фотографічну якість, кольори соковиті і насичені.

Стенд “англійський алфавіт”

Стенд “англійський алфавіт” дуже зручний для вивчення англійської мови. На ньому яскраво виділені голосні букви, що допоможе учням не плутатися і розрізняти голосні і приголосні букви, також кожна буква має приклад, доповнений малюнком. Розміри такого стенду ідеальні для розміщення над дошкою, щоб учні завжди бачили алфавіт і без особливих для себе труднощів запам’ятовували його. Матеріал, з якого зроблений цей стенд, високоякісний і прослужить довгі роки.

Як вибрати навчальні стенди для школи?навчальні

Стенд-стрічка “букви”

Дана звуко-буквена стенд-стрічка необхідна при вивченні букв в букварний період, а в подальшому, при фонетичному (звуко-буквеному) розборі слів. Дуже допомагає вчителю донести матеріал до учнів молодших класів. Встановлюється над шкільною дошкою в межах видимості учнів, а розміри стрічки (4000х550 мм) дають повний огляд кожної літери. Кріпильні елементи знаходяться в комплекті.

matradoisik76