Бінарні опціони. Жаргон FOREX спочатку може здатися досить трудомістким для запам’ятовування, тим більше для початківців трейдерів. Однак, як і більшість речей в індустрії Форекс, те, що здається складним, насправді набагато легше зрозуміти, ніж ви можете собі уявити.

Багато в чому бінарний trading вважається класичним і вважається досить звичайним способом торгівлі валютою та отримання прибутку. У бінарній торгівлі виплата як правило складе деяку суму, і ви зможете передбачити результат, спираючись на 2-ух допустимих результатах.

І ці два допустимих результату не можуть бути набагато простими. Ваше передбачення або здійснитися, чи ні. Якщо ви опинитеся праві, ви отримаєте встановлену виплату відповідно до домовленості. Якщо ваша відповідь виявиться невірною, ви втратите гроші, які спочатку внесли.

Що таке бінарний trading?

Два допустимих результату-виграш або програш. Це означає, що у вас рівні шанси як на збиток, так і на прибуток.

Бінарні опціони, та бінарні брокери – це дійсно вражаючий варіант для трейдерів, які є низькокваліфікованими або лише недавно почали вести торгівлю. Ця опція дає трейдеру доступ до досить повного спектру ринків, включаючи товарні, індекси, Форекс і акції.

Даний варіант не схожий на інші за кількома показниками. Справа не тільки в коефіцієнті виграшу-програшу, але також і в тому, що ці опціони мають фіксовану дату, ціну і час виконання, а ще чітку дату завершення періоду дії.

Щоб отримати цей прибуток, трейдеру потрібно згідно з правилами вгадати або, скоріше, точно передбачити напрямок руху ринку, а ще ціну на момент завершення періоду дії опціону. Мається на увазі, що трейдер втратить власні фінансові вкладення, якщо ставка виявиться неправильною.

Це тільки рекомендації по бінарному заробітку грошей.

У бінарних опціонах трейдеру потрібно придбати опціон колл (право на придбання), коли ціна збільшується, або опціон пут (право на продаж), коли ціна знижується. Розміщення опціону колл або пут буде зосереджено на індексах, товарах, акціях і валютних парах (Форекс).

  • Щоб отримати прибуток за колом, ринок повинен домовлятися значно вище ціни виконання після закінчення Періоду дії.
  • Щоб отримати прибуток під час продажу, ринок повинен бути нижче ціни виконання на момент завершення періоду дії опціону.
  • Якщо ви торгуєте через брокера, він зобов’язаний бути в змозі розповісти вам про виплати, терміни закінчення, ціною виконання і супутні ризики.
Що таке бінарний trading?

Види бінарних опціонів

Бінарні опціони бувають різноманітних видів. Так як існує тільки два види, завдяки цьому його називають бінарним заробітком грошей.

Вас также может заинтересовать:   Как правильно прорастить траву для газона?

Ось деякі з найпопулярніших типів бінарних угод, які ви можете підібрати:

Торгівля “вгору / вниз” або “вгору/вниз” – найпопулярнішою з них вважається найбільш проста торгівля “вгору/вниз”. Висока цифра зіставляється з низькою. Результат буде визначатися тим, чи виявиться вартість більше або нижче поточної ціни після закінчення Періоду дії.

Сходи-подібно до угод ” вгору “і” вниз”, сходи мають заздалегідь визначений рівень цін, за яким виконується торгівля. Виплати в даному типі торгівлі іноді можуть перевищувати 100%.

Touch / No Touch – з фіксованими рівнями, які вище або нижче поточних цін, трейдер повинен передбачити, чи торкнеться ціна рівнів до завершення періоду дії. Трейдер зможе закрити власну позицію до завершення періоду дії. Якщо рівень цін буде досягнутий до завершення періоду дії опціону, трейдеру відразу ж виплатять гроші.

In / Out – також званий опцією Range або Boundary, дає можливість трейдерам встановити максимум і мінімум. Потім вони прогнозують, чи закриється ціна всередині або за межами рівня.

Джерело PocketOption

matradoisik76