Особливості гриля з кераміки.

Найулюбленіше місце влітку для відпочинку з родиною чи друзями – це на природі біля води! Можна не тільки охолонути у спекотний час, втекти з задушливого простору, а й поїсти найсмачнішу їжу барбекю. Готувати на свіжому повітрі – це окреме задоволення і воно має бути дуже комфортним, тому виробники різних видів грилю намагаються вдосконалити цей прилад.

Якщо ви любите не тільки страви гриль, а й копчене м’ясо та рибу, кашу на вогнищі та ще хліб і піцу, то керамічні грилі задовольнять усі ваші капризи!

Це поєднання стародавніх японських традицій та сучасних технологій. Коли один пристрій може поєднувати в собі коптильню, піч, мангал, барбекю та гриль, роблячи при цьому їжу соковитою, корисною та напрочуд смачною. На сайті https://grillshop.com.ua/ дуже великий вибір якісного гриля, кожен може обрати прилад, який задовольнить будь-які вимоги.

Завдяки яйцеподібній формі та кришці їжа готуватиметься не від вогню чи вугілля, а від гарячого повітря під кришкою, тому можна готувати навіть товсті шматки м’яса, такі грилі не пересушують страви.

Переваги керамічного гриля

Переваги:

  • він дуже компактний;
  • має довгий термін служби;
  • він дуже економний, оскільки витрачає вугілля досить повільно, а температуру тримає довго;
  • його можна легко вбудувати у зоні барбекю або зробити мобільним, встановивши на ніжки (навіть з колесами);
  • він простий у керуванні та легко розпалюється;
  • готувати можна в кількох режимах: варити, запікати, коптити та смажити;
  • окремо варто сказати про його чудовий дизайн, який легко впишеться у будь-яку літню кухню, веранду чи балкон;
  • він зберігає корисні вітаміни та мікроелементи в їжі, готувати можна без додавання олії.

Як обрати?

При купівлі керамічного гриля потрібно звернути особливу увагу на його розмір, це дозволить готувати одразу для великої компанії чи маленької родини. І, звичайно, зважайте на те, скільки у вас вільного простору для його встановлення.

Вас также может заинтересовать:   Дверная фурнитура

Якість матеріалів, з яких виконані функціональні частини гриля, має бути високою. Наприклад, ґрати гриля можуть бути хромовані, нікельовані або нержавіюча сталь. Саме останні прослужить вам найдовше, тоді як перші два швидко покриваються іржею і їх доведеться замінити, а це додаткові витрати.

Також зверніть увагу на функціональність грилю, чи є вбудований термометр, чи регулюється висота ґрат (це дозволить контролювати ступінь прожарювання), яка система збирання попелу тощо.

І, звичайно, ціна! Обирайте виробника, який добре себе зарекомендував, цінує свою репутацію і випускає тільки якісну продукцію. Вартість також залежить від додаткових аксесуарів, таких як додаткові ґрати, бічний столик, ніжки з колесами або без.

matradoisik76