Людей, які хочуть опублікувати статтю в Scopus чи Web of Science, безумовно цікавить фінансова сторона питання. Всім зрозуміло, що “модні” статті в журналах, які індексуються цією наукометричною базою, відкривають широкі перспективи для автора, дозволяють досягти визнання в наукових колах, реалізувати себе в кар’єрі тощо, проте не багато хто поспішає друкуватися.

Адже мало того, що це коштує багато, то ще й не знаючи всю процедуру пошуку журналу є ризик потрапити на шахраїв і втратити круглу суму (це, до речі, ще одна причина з якої варто замовити роботу тут: https://dgs.org.ua/uk/stattya-scopus-wos/, а не самостійно вирішувати питання написання та публікації статті).

Скільки коштує опублікувати статтю у Scopus чи Web of Science?

Зазвичай розміщення статті у виданнях, які індексуються вищезгаданими наукометричними базами, коштує 500-900 доларів, у деяких випадках розміщення на сторінках журналах може коштувати автору кілька тисяч доларів (все залежить від періодичності виходу журналу, тематики тощо). При цьому треба ще бути дуже уважними при виборі журналу і подивитися, а чи він точно індексується потрібною базою та чи не є сайт журналу підробкою на якій розміщені шахрайські банківські реквізити для оплати послуги розміщення матеріалів. І це не кажучи вже про те, що вибираючи журнал, треба розуміти, чи буде він “працювати” на автора. Тут йдеться про те, чи допоможе він вченому досягти поставлених перед ним цілей – пошук однодумців, виграш гранту, пошук роботодавця тощо. (якщо розмістити статтю з медицини у журналі для юристів навряд чи буде цей ефект, погодьтеся). Щоб не потрапити в історію, найкраще залишити заявку в компанії “Дегрі-Сервіс”. Її фахівці допоможуть опублікувати статтю аспірантам, викладачам, професорам. Вони допоможуть не тільки знайти відповідне видання для розміщення матеріалів, а й:

  • виконають перевірку статті на її “придатність” до подання до журналів такого високого рівня. Тут йдеться про дотримання стилістики подачі матеріалу, необхідний показник унікальності, дотримання вимог академічної доброчесності, коректності оформлення тексту відповідно до вимог конкретного видання тощо;
  • виконають переклад статті на академічну англійську. Звичайний перекладач точно не підійде, адже термінологія, мовні кліше тощо. – це те, що підвладне лише філологам;
  • підберуть ключові слова Цей момент дуже важливий, адже від цього залежатиме видимість статті для інших людей та показник цитованості у майбутньому. Тобто по суті те, чи буде стаття працювати на свого автора і т.д.
Скільки коштує опублікувати статтю у Scopus чи Web of Science?

Компанія працює зі спеціалістами з різних галузей знань і тому допомагає вченим, які розвиваються в галузі історичних наук, правознавства, економіки та не тільки.

Вас также может заинтересовать:   Натяжные потолки для дома и офиса
matradoisik76