Садова техніка багато в чому допомагає полегшити роботу та заощадити багато часу будь-якому городнику. Застосування різних видів такої техніки залежить в основному від того, що вирощується на ділянці та якого ця ділянка розміру. За функціональним призначенням та конструктивними особливостями техніку для саду можна розділити на кілька видів.

Відкриваючи новий сезон, майже кожен дачник замислюється над оновленням свого «парку» інструментів. Потреба тих чи інших агрегатах залежить, насамперед, від розмірів ділянки і його наповнення. Однак деякі види садової техніки універсальні і можуть значно полегшити дачну працю будь-якому власнику присадибної ділянки. Добірка таких інструментів – у цій статті.

1. Тримери та газонокосарки — техніка, призначена для косіння трави. Вони різняться за своєю модифікацією: електричні та бензинові. Купити газонокосарку або тример можна в будь-якому садівничому магазині. Якщо ви обмежені в засобах, вам підійде механічна газонокосарка. Існують і комбіновані або універсальні тримери-кущорізи. Такий агрегат, окрім стрижки трави, справляється ще з низкою завдань: розпушування клумб, обрізання сучків. У зимову пору року універсальний триммер також може стати в нагоді для прибирання снігу.

2. Кущорізи, культиватори, мотоблоки, обприскувачі – техніка, призначена для різноманітних агротехнічних робіт. Кущорізи або мотоножиці бувають бензинові, електричні та акумуляторні. Вони призначені для швидкої та чистої стрижки рослин. Культиватори використовуються для обробки ґрунту фрезами. Мотоблоки значно потужніші за культиватори. Вони також змінюються на невеликих ділянках для оранки та підгортання ґрунту. Обприскувачі використовуються для автоматичного поливу рослин водою чи іншою рідиною.

3. Подрібнювачі, садові пилососи можна використовувати для будь-яких господарських робіт. Така техніка для саду допомагає швидко впоратися зі збиранням на ділянці. Вентилятор-пилосос допоможе зі збиранням опалого листя на ділянці, а чіпери-подрібнювачі допоможуть впоратися з більшим сміттям. Деякі їх здатні подрібнювати гілки розміром до восьми сантиметрів у діаметрі.

Види садової технікиІснує і універсальна садова техніка, яка дозволяє впоратися з усіма перерахованими завданнями — це мінітрактор.

Без сучасної садової техніки досить важко підтримувати лад на присадибній ділянці. Особливо, якщо ця ділянка простора і має багато різних функціональних зон. Обов’язково підберіть собі хоча б пару садових «помічників» з тих, що перераховані в цій статті, і тоді у вас залишатиметься набагато більше часу і сил на повноцінний відпочинок після трудових турбот.

По матеріалам Strument.com.ua

matradoisik76