Рулонні штори “День-ніч” – нове слово у віконних сонцезахисних системах. Головна мета новинки залишається такою самою, як у звичайних текстильних фіранок, жалюзі або римських штор – контроль рівня освітлення.

Але завдяки інноваційній технології, яка дає змогу регулювати освітлення в приміщенні: від повної темряви до напівтіні та яскравого освітлення, рольштори “день-ніч” набувають дедалі більшої популярності, тому вибрати можна на сайті https://anrol.com.ua/ua/roletyi-den-noch/.

Рулонні штори “День-Ніч” поєднують в собі практичність, багатофункціональність і естетичність.

Опис, відмінні риси

“День-Ніч” – нескладна конструкція, яка складається всього з трьох частин – тканинне полотно, вал, що обертається, і обтяжувальна трубка. У закритому типі присутній ще короб із пластику.

Основні частини штори типу “День-Ніч”

Принцип дії приблизно такий самий, як і в більшості рулонних штор. Але є одна суттєва відмінність. У звичайних ролетах полотно складається з одного шару і опускається тільки з одного боку рушійного вала. Система “день-ніч” – подвійна, складається з двох шарів. Тканина знаходиться з двох сторін вала.

Рулонні штори День Ніч на пластикові вікна

Головна відмінність штори “День-Ніч” від інших рулонних виробів – це незвичайна тканина, що складається з прозорих і непрозорих смужок.

Як працюють захисні ролети “день-ніч”?

Полотно зібрано зі смуг тканини різної щільності – від напівпрозорих до світлонепроникних. Вони розташовані по черзі, тому ролети “день-ніч” часто називають “зеброю”. Коли вал обертається, тканина проходить по колу, смуги накладаються одна на одну, утворюючи потрібний ступінь освітленості. Якщо поєднуються дві прозорі смужки, то в приміщення потрапляє м’яке, розсіяне світло. Якщо прозору смугу перекриє щільна, то кімната опиниться в напівтемряві.

За допомогою прокручування механізму можна отримати один із трьох варіантів освітлення кімнати

Рулонні штори День Ніч на пластикові вікна

Така конструкція дає змогу робити плавні світлові переходи, впускаючи в приміщення потрібну кількість світла. При цьому людина всередині приміщення залишається непомітною для сторонніх очей зовні.

З чого зроблена тканина?

Тканина виконана з якісної синтетики з тефлоновим просоченням. Завдяки цьому матеріал простий у догляді – легко чиститься, відштовхує пил, має високу міцність і антистатичність. Крім підвищеної функціональності, рольштори мають відмінні дизайнерські характеристики.

Рулонні штори День Ніч на пластикові вікна

Чиститься штора за допомогою сухої щітки або пилососом зі спеціальною насадкою

Вас также может заинтересовать:   Які квіти посадити в саду навесні?

Прозорі смужки зовні нагадують органзу. Щільні смуги можуть бути виконані в різних варіаціях – однотонні, прикрашені візерунками, з блискучим покриттям. Широкий вибір кольорів дає змогу підібрати модель під будь-який дизайн приміщення.

Шанувальники природних матеріалів можуть вибрати штори з віскози або шовку

Різновиди віконних ролетів день-ніч

Вибір рулонних “зебр” за малюнком і фактурою величезний. За конструкцією вони бувають двох видів:

  • Відкриті. Проста система, за якої рулон зі смужками не закритий захисним пластиком. Полотно вільно спускається з вала.
  • Закриті. За допомогою короба ховається вал із тканиною.
  • Відкриті

Їхня конструкція елементарна – полотно прикріплене до валу з обертовим механізмом. Внизу розташована обтяжувальна планка.

Відкриті штори – найпростіші та найбюджетніші

У такої світлозахисної системи є кілька явних переваг:

  • Простота монтажу і демонтажу.
  • Нескладність пристрою.
  • Недорога ціна.
  • Можливість встановити на вікнах з нестандартними габаритами.
  • Великий вибір тканини для будь-якого інтер’єру.

Ще один плюс – на відміну від багатьох товарів подібного класу, “зебру” можна кріпити практично де завгодно – безпосередньо на віконній рамі, всередині отвору, на стіні, стелі. При цьому існують такі кріплення, які встановлюються на скотч. Свердління вікна або стіни не знадобиться. Є кілька способів установки:

  • Над віконним прорізом. Підходить для суцільних вікон, без стулок.
  • Штора над віконним прорізом із кріпленням на стіні

На кожній стулці вікна. Ідеальний варіант для вікон, де обидві стулки відкриваються.

Рулонні штори День Ніч на пластикові вікнаЗакриті

Конструкція складніша, але її базові комплектуючі ті самі, що і для відкритого типу – полотно, вал, керуючий механізм, нижня планка. У закритого типу є додаткові деталі – короб, напрямні, затискачі. Під коробом ховається вал із рулоном полотна. Напрямні закривають бічну частину тканини і за допомогою спеціального скотча і затискачів фіксують її на рамі.

Короб захищає полотно штори від бруду, а напрямні повністю перекривають надходження світла в приміщення

matradoisik76