Рідкі вібратори увійшли в моду кілька років тому і втратили популярність так само швидко, як і набрали популярності. Зараз 2023, і секс-індустрія, здається, знову дає їм час доби. Але це просто чудо?

Купити рідкий вібратор ми рекомендуємо в інтернет магазині Світ Насолоди. Інтернет магазин продає тільки сертифікований товар та розміщує іграшки тільки після консультацій з лікарямию

Щоб уточнити, назва вводить в оману, тому що вона не змусить ваші геніталії вібрувати, як новітня високотехнологічна секс-іграшка. Рідкі вібратори — це збуджуючі гелі або речовини, спрямовані на підвищення чутливості. Ця чутливість може посилити збудження і, згідно з численними відгуками в Інтернеті, напевно зробить ваш оргазм приємнішим.

Більшість сенсибілізаторів можуть містити імбир, ментол чи інші елементи, що викликають збудження. Нові варіанти містять екстракт квітки акмели. Що робить цей екстракт потужним, то це те, що він містить елемент спіланал . Спіланол має поколюючий і оніміючий ефект, який змушує ваш «клітор вібрувати крихітними вібраціями.

Цей інгредієнт, який часто називають рослиною від зубного болю, має знеболюючий ефект, що викликає поколювання. Тим часом, гель Unbound Jolt Gel містить олію листя м’яти польової, яка створює відчуття прохолоди завдяки високій концентрації ментолу.

Але на цьому переваги не закінчуються. Оскільки ви розміщуєте його на слизовій оболонці, він також має зволожуючий ефект, тому природним чином збільшує кількість вагінальної рідини. Якщо ви боретеся з недостатньою вагінальною вологістю, рідкі вібратори можуть стати відмінним доповненням до вашої сексуальної оздоровчої рутині.

Що таке рідкий вібратор

 

Рідкі вібратори є лосьйони, призначені для нанесення на зовнішні статеві органи. Незважаючи на те, що випливає з назви, рідинні вібратори буквально не змусять вас тремтіти, як вібратор високого класу. Але за допомогою трав-афродизіаків та інших інгредієнтів вони призначені для збільшення потоку крові до ваших геніталій, що підвищує генітальну (зокрема, кліторальну) чутливість.

Залежно від вашої особистої чутливості, а також від конкретного рідинного вібратора, який ви пробуєте (і від того, скільки ви застосовуєте) ці продукти для задоволення також можуть створювати імпульс без допомоги рук. Clittherapy від Bijoux Indiscrets, наприклад, містить екстракт квіток акмели, який вже давно використовується для покращення сексуальної функції

matradoisik76