Особливості кліматичних умов в нашій країні, відсутність дощів, спека в літній період року призводить до загибелі рослин, відсутності врожаю, інших проблем. Тому для створення оптимальних умов росту і розвитку зелених насаджень важливо правильно організувати їх, підкормку і захист від хвороб. Виконати цю задачу можна простим способом – шляхом організації автоматичного поливу, основним компонентом котрого являються поліетиленові труби. Їх використання має багато переваг в порівнянні з металевими аналогами. Цю продукцію продають за нижчими цінами, тому більшість власників приватних домоволодінь можуть організувати автополив на своїх присадибних ділянках.

Переваги використання труб з поліетилену

Цей головний компонент систем поливу є одним з найпопулярніших типів продукції, яка використовується на дачах і городах. Труби використовують для доставки води на грядки, в теплиці, на газони для зрошення рослин. Є декілька діаметрів таких виробів.

Стінки труб мають різну товщину:

  • товстостінні, здатні витримувати тиск до 10 атмосфер;
  • середньої товщини, можуть працювати під дією 6 атмосфер;
  • тонкостінні – більш бюджетний варіант, не призначений для використання на відкритій місцевості в холодний період року.

Зазвичай, для поливу використовують поліетиленову продукцію з товщиною стінок 2 мм і діаметром до 4 см.

Використання насосів

Щоб система поливу працювала в автоматичному режимі максимально ефективно, необхідно придбати насосне обладнання. Важливо вибрати просте в використанні і надійне обладнання, яке випускають перевірені виробники. Під час вибору насоса потрібно звернути увагу на його технічні характеристики, враховуючи розміри ділянки, на якій він буде використовуватися. Також не завадить ознайомитись з параметрами вибраної моделі.

Потрібно орієнтуватись на наступні характеристики:

Труби для систем автополиву і насосне обладнання – як вибрати
  • відстань до крайньої точки ділянки до джерела водопостачання;
  • діаметр твердих частинок, які можуть пропускатися через це обладнання;
  • вид поливу, який буде використовуватися.

Насосне обладнання може подавати воду з різних джерел: криниці, озера, річки, ємності. В залежності від виду вододжерела, з якого буде відбуватися забір води, потрібно вибирати конкретний вид насосного обладнання.

Важливий параметр вибору – висота подачі рідини. Зазвичай, для виконання побутових задач цей показник варіюється в межах від 25 до 30 м. Якщо, наприклад, насосна станція, здатна створювати тиск на висоту 25 м, вона створить умови для поливу росин на відстані до 250 м.

Труби для систем автополиву і насосне обладнання – як вибрати

Переходьте на сайт «Укрполив», щоб вибрати надійний в роботі насос з необхідною потужністю, труби, фітинги і інші комплектуючі для систем автополиву. Компанія пропонує якісне обладнання за прийнятними цінами, здатне працювати на протязі всього терміну експлуатації без будь-яких проблем.

matradoisik76