Двоярусне ліжко дозволяє вирішити проблему з нестачею вільного простору та з комфортом розмістити в одній кімнаті кількох дітей. Двоярусні ліжка фабрики Дрімка виготовляються у різних варіантах. Можна легко підібрати модель, що підходить за розміром, конструкцією, матеріалом і дизайном.

Двоярусне ліжко "Дрімка"

Двоярусне ліжко з одним спальним місцем

Призначене для однієї дитини. Такі ліжка здатні організувати як спальне, так і робоче місце для дитини. На другому ярусі розташоване саме ліжко, а на першому – простір для того, щоб дитина, залежно від комплектації меблів, могла бавитися, складати свої речі або робити уроки.

Двоярусне ліжко "Дрімка"

Двоярусне ліжко з двома спальними місцями

Це чудове рішення для сімей з двома та більше дітьми. До таких ліжок у комплекті можуть йти:

  • сходи;
  • спортивний куточок (шведські сходи, турнік);
  • ящики для іграшок/особистих речей.

Деякі моделі ліжок виготовлені розбірними, тобто двоярусне ліжко перетворюється на два окремі спальні місця. Це дуже зручно у випадках, коли площа житла розширюється і у дітей з’являється можливість спати в окремих кімнатах.

Безпека двоярусних ліжок

Усі ліжка представлені в каталозі меблевої фабрики Дрімка виготовлені лише з екологічно безпечних матеріалів: МДФ, ДСП та масиву дерева.

Двоярусне ліжко "Дрімка"

Кожне ліжко має захисні бортики, що забезпечують безпечний сон навіть дітям молодшого віку. Усі ліжка мають обмеження по вазі. Якщо дотримуватися усіх цих вимог, то не буде причин перейматися, що ліжко поламається чи дитина впаде вниз.

Дизайн двоповерхових ліжок

Залежно від віку та статі можна підібрати і дизайн ліжка: від спортивних машинок до будиночків принцес. Широка гамма кольорів дозволить гармонійно вписати меблі в будь-який інтер’єр дитячої кімнати.

Як вибрати двоярусне ліжко?

Ліжко має бути комфортним та безпечним. На верхньому поверсі мають бути обов’язкові обмежувальні борти. Матеріал має бути міцним та якісним, а конструкція – стійкою. При виборі стандартного двоярусного ліжка обов’язково потрібно врахувати висоту стелі: воно має бути не менше 2,5 м. Також важливий параметр – безпека сходів. Для школярів та підлітків підходить звичайна, з перекладинами. Для дітей віком до 7 років бажано вибирати моделі з широкими сходинками. Вибери найкращий варіант для себе у магазині Дрімка.

matradoisik76